Import z Chin

Nasza firma jest bezpośrednim importerem takich elementów wyposażenia apteczek jak: koc ratunkowy, maska CPR, ustnik do sztucznego oddychania, szyny typu SPLINT, nożyczki ratownicze 19cm, maska antysmogowa, oraz latarka ratunkowa/życia. Wszystkie importowane z Chin towary, kupowane są wyłącznie u producentów posiadających wymagane Certyfikaty Jakości, potwierdzone audytem znanych europejskich firm.

Świadczymy również usługi organizacji importu na zlecenie firm zainteresowanych współpracą z chińskim kontrahentem poprzez bezpiecznego polskiego pośrednika. Zapewniamy dostęp do wielu ofert z branży ratownictwa medycznego, zorganizujemy próbki poszukiwanych towarów, wynegocjujemy korzystne warunki, przygotujemy dokumentację celną, a towar dostarczymy bezpośrednio do klienta.

 

1: Przed podpisaniem umowy możemy dokonać bezpłatnej wyceny (wycena będzie bardzo zbliżona do ceny ostatecznej obejmującej wszystkie koszty pośrednie takie jak koszty towaru, koszty transportu, koszty cła, koszty naszej obsługi itd).

2: Podpisanie umowy ramowej o współpracy.

3: Zlecając nam zakup i sprowadzenie danej partii, całość jest kupowana przez nas, na nasze konto i refakturowane później Państwu już z uwzględnieniem wszystkich kosztów takich jak transport, cło, VAT, itp.

4: W dniu podpisania umowy na dany transport wystawiana jest faktura proforma na 50% lub 100% wartości zamówienia brutto z terminem płatności 7 dni.

5: W dniu otrzymania przelewu zostaje złożone zamówienie do wyselekcjonowanego dostawcy - wiąże się to z opłaceniem przez nas zaliczki na poczet zamówienia.

6: Proces produkcji - realizacji zamówienia zazwyczaj trwa około 90 dni.

7: Jesteśmy w stałym kontakcie z dostawcą oraz z Państwem i na bieżąco reagujemy na wszystkie otrzymane sygnały.

8: Organizujemy transport z Dalekiego Wschodu do Europy i opłacamy pozostałą część należności do dostawcy.

9. Organizujemy odprawę celną i dopuszczenie do obrotu oraz dostawę towaru "pod drzwi".

10: Otrzymują Państwo zamówiony towar.

11: Wystawiamy fakturę na zamówiony towar (otrzymują Państwo fakturę od firmy polskiej co znacznie upraszcza wszelkie rozliczenia, np. VAT).

 

Dzięki zaproponowanym przez nas rozwiązaniom zyskujecie Państwo:

- nie musicie się rejestrować w urzędzie celnym, zgłaszać sprawozdań związanych z obrotem z krajami poza UE,

- nie musicie wyszukiwać odpowiedniego dostawcy,

- nie musicie podpisywać umowy ze spedycjami, agencjami celnymi - dbamy o jak najlepsze taryfikowanie produktów, niższe stawki transportowe,

- nie musicie zatrudniać ani szkolić pracowników specjalnie zajmujących się importem,

- nie musicie dokonywać skomplikowanych wyliczeń w celu rozliczenia poszczególnych kosztów na dany produkt - otrzymujecie fakturę z prawidłową ceną ostateczną.

 

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt.

Dane rejestrowe

Luksell Łukasz Majchrzak
ul. Żołnierska 48, 99-400 Łowicz
NIP: 634 264 88 59   REGON: 101049525

BDO: 000386705

Kontakt do biura

mobile: +48 604 711 680

e-mail: biuro@luksell.pl

www.luksell.pl

 

Kontakt do e-sklepu

mobile: +48 604 711 680

e-mail: biuro@apteczki24.com

www.apteczki24.com

 

 

© 2016 luksell.pl